wtorek, 10 kwietnia 2012

Rozdział 2 #

        Obudziłam się słysząc krzyki dochodzące z kuchni. Niechętnie wstałam i zeszłam po schodach i udałam się do kuchni. Stanęłam jak wryta  i spojrzałam przed siebie. Louis gonił Harrego bo ten zabrał mu chyba marchewkę. Spojrzałam na siebie, dotknęłam swoich włosów i moja mina musiała być w tej chwili bezcenna.
- Cześć wszystkim, możecie trochę ciszej?  Chcę spać. – zapytałam biorąc sok pomarańczowy z lodówki i nalewając sobie go do szklanki.
- To ty masz zamiar iść spać?- zapytał Zayn patrząc na mnie jak na jakąś kosmitkę.
- No wyobraź sobie, że tak. Mam wakacje i chcę się wyspać.- odpowiedziałam i ruszyłam w kierunku swojego pokoju.
- Za 20 minut na dole. Idziemy na zakupy. !- krzyknął Louis z kuchni.
- Tak tak.- mruknęłam pod nosem i weszłam do swojej sypialni. Rzuciłam się na łóżko i przykryłam kołdrą. Miałam zamknięte oczy, ale nie mogłam zasnąć. Włożyłam więc słuchawki do uszu i leżałam.
 W pewnej chwili poczułam, że ktoś kładzie się obok mnie. Otworzyłam oczy i zobaczyłam Harrego. Uśmiechnęłam się mimowolnie. Wyjęłam słuchawki z uszu i patrzyłam na chłopaka.
- Masz bardzo ładne oczy.- powiedziałam. Zaraz, zaraz czy ja to właśnie powiedziałam na głos? O fuck! Nie no większej głupoty nie mogłam palnąć. Ja pierdole…  Poczułam, że robię się cała czerwona i odwróciłam wzrok w drugą stronę.
- Klaudia uwierz, że ty masz ładniejsze.- powiedział i obrócił mnie w swoją stronę.
- Nie chciałam tego powiedzieć. Przepraszam.- powiedziałam i lekko uśmiechnęłam się do chłopaka.
- Nic się nie stało. Naprawdę. Przyszedłem aby ci powiedzieć, że lepiej się pośpiesz bo chłopaki chcieli tu przyjść z wiadrem wody, ale powiedziałem, że sam to załatwię. Wszyscy już pojechali, a my mamy do nich dołączyć. Zejdź za 15 minut będę czekał na dole.- powiedział i wyszedł z mojego pokoju.
- Jaki on kochany.- powiedziałam do siebie i weszłam do łazienki. Wzięłam szybki prysznic i zrobiłam delikatny makijaż. Włosy związałam w warkocza i ubrałam to : http://www.photoblog.pl/meininspiration/120006238/0179.html . Do torebki włożyłam telefon, portfel i klucze od domu. Wyszłam z pokoju i zeszłam po schodach, by po chwili być obok Harrego.
- No 40 minut. Myślałem, że zajmie ci to więcej czasu.- powiedział z uśmiechem pokazując swoje białe i proste zęby.
- Starałam się wyrobić szybko. – odpowiedziałam i wzięłam z kuchni dwa jabłka.
- Jedziemy?- zapytał biorąc klucze od samochodu ze stolika.
- Jasne.- odpowiedziałam i po chwili siedzieliśmy już w samochodzie Harrego.  Siedzieliśmy w ciszy, która była trochę krępująca. Siedziałam i patrzyłam się na widoki za oknem. Myślałam o tym co będzie dalej. Czy kiedykolwiek będę mogła poczuć smak jego ust? Czy kiedykolwiek będę mogła się do niego przytulić? Czy kiedykolwiek będę mogła powiedzieć Kocham Cię Harry? Chodzące mi pytania po głowie nie dawały spokoju. Spojrzałam na chłopaka i próbowałam ułożyć w głowie jakieś sensowne zdanie, ale nie przychodziło mi do głowy nic. Po chwili byliśmy na miejscu. Zaparkowaliśmy pod centrum handlowym i wyszliśmy. Harry podszedł bliżej mnie i po chwili zatrzymał. Spojrzałam w jego oczy i odpłynęłam. Nie wiedziałam co mam powiedzieć. Nie wiedziałam co się zaraz stanie. Marzyłam o pocałunku, ale tego na pewno nie ma w planach.
- Klaudia czy powiedziałem coś nie tak ?- zapytał patrząc na mnie.
- Nie Harry wszystko jest ok. Po prostu chciałam ci podziękować za dzisiaj rano. Gdyby nie ty pewnie byłabym teraz w domu i się suszyła. Dziękuję.- odpowiedziałam z uśmiechem i pocałowałam chłopaka w policzek. Wtedy zobaczyła ludzi z aparatami stojącymi za nami.
- Wsiadaj.- powiedział chłopak otwierając samochód. Jak powiedział tak zrobiłam. Odjechaliśmy dosyć szybko i ruszyliśmy w kierunku i nieznanym.
- Harry ja przepraszam nie wiedziałam, że oni tam stoją. – powiedziałam i poczułam jak łza spływa po moim policzku. Szybko ją starłam mając nadzieję, że chłopak jej nie widzi. Jednak myliłam się. W pewnej chwili chłopak zatrzymał auto i wysiadł z niego. Obszedł auto dookoła i otworzył drzwi z mojej strony. Ukucnął przede mną i znów spojrzał mi w oczy.
- Mała nie płacz. Nic się nie stało. – powiedział i chwycił mnie za rękę.
- Ale przecież teraz wszędzie będą pisali, że Harry Styles chodzi z córką swojego menadżera. .- powiedziałam przez łzy.
- Klaudia nic się nie stało. Prędzej czy później tak by się pojawiły takie plotki. Zobacz ile czasu będziemy spędzali razem.- powiedział i lekko się uśmiechnął. – A teraz chodź. – dodał po chwili i pociągnął mnie za rękę.
      Spacerowaliśmy po lesie i rozmawialiśmy na różne tematy. Poznawaliśmy się i tego właśnie chciałam. W pewnym momencie chłopak przystanął, a ja zrobiłam to samo.
- Idziemy na te zakupy ? – zapytał ruszając śmiesznie brwiami.
- Wiesz musze sobie kupić parę rzeczy. Strój kąpielowy, ciuchy i  buty.- zaczęłam wymieniać z czego chłopak zaczął się śmiać.
  - Dobra jedziemy chodź. – powiedział i ruszyliśy w kierunku samochodu. Po kilku inutach byliśmy pod centrum handlowym .  


____________________________________________________
 Masakryczny wiem, ale nie miałam humoru dzisiaj i musiałam przemyśleć parę spraw. Wszystko mi się niby układa, ale nic nie jest tak jakbym chciała.

Przepraszam za ten rozdział...

Nie wiem kiedy będzie nastepy.
24, 25 i 26 kwietnia mam testy i wypadałoby się jakoś do nich przyszykować.
Przepraszam, ale szkoła jest dla mnie ważna. Po testach nie wiem co będzie dalej z tym opowiadaniem.
Mam nadzieję, że rozumiecie.

Całuję ; * <3

2 komentarze:

  1. A ja wiem co będzie dalej. :D Będziesz go pisała i tyle i przyjadę tam do Ciebie i Ci skopie tyłek skarbie ;*
    A jest zarąbiste i ty o ty wiesz i ja o tym wiem więc się nie sadź skarbie po dostaniesz w ząbki <3 ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny rozdział <3 Czekam na następny <3
    No i rozumiem cię z tymi testami,sama też je w tym roku piszę ;D Powodzenia <3

    OdpowiedzUsuń